Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Salon kosmetyczny
w Opolu


45-254 Opole
ul. Sosnkowskiego 4A
tel. 604 405 363
tel. 77 5467151

Klamry


Zakładamy Klamry na wrastające paznokcie:

Klamra PODOFIX
Jest to aktywna klamra uciskowa do przyklejania, stosowana praktycznie do każdego rodzaju paznokci. Utrzymuje się na paznokciu od 2 tygodni do 2 miesięcy.

Klamra GOLDSTAD SPANGE
Jest to klamra pokryta 24 karatowym złotem mająca za zadanie uniesienie bocznych brzegów paznokcia w celu zapobiegnięcia jego wrastania lub zawijaniu się. Może być stosowana u alergików. Wygląda bardzo estetycznie.

Klamra 3TO

Wykonana z e stali chirurgicznej o możliwościach sprężynowania. Jest kształtowana ręcznie co daje duże możliwości korekty. Pozwala na szybkie złagodzenie dolegliwości związanych ze stanem zapalnym i nie przeszkadza w butach i w uprawianiu sportu.
Aktualności
Poczuj się lekko!
Zadbaj o Swoje stopy
już teraz. Tylko do końca
maja zabieg pedicure + hybryda
w super cenie!!!
Lifting bez skalpela
Zabieg Pelleve to amerykański , nieinwazyjny system odmładzania skóry i utrzymywania młodego wyglądu. Polega on na pobudzeniu skóry do produkcji kolagenu za pomocą energii fali radiowej (RF) tzw. radiofrekwencji.

Więcej informacji

Nowość
Żel Fiber zawiera w swoim składzie włókno szklane, które wzmacnia i chroni naturalne paznokcie. Perfekcyjny look i trwałość do 3 tygodni.

Więcej informacji

 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 
 
 Polecamy :

Salon kosmetyczny w Opolu

|

Salon urody w Opolu

|

Stylizacja paznokci w Opolu

|

Pedicure w Opolu

|

Przedłużanie rzęs w Opolu